Для святкування Дня народження  ми пропонуємо такі програми (для дітей від 3 років) :
1.
Добра і життєрадісна свинка Пеппа
0_993c4_5cce482a_orig

0_993cc_c41834f0_orig

2.
Веселі Клоуни
Чудо, якого так чекають всі діти на святі, приходить під бадьору музику зі зв’язками повітряних кульок. Ну, звичайно, – це веселі клоуни! Ось тепер і починаються справжні розваги. Ігрове шоу з призами і подарунками нікого не залишать осторонь. Хай живе веселе свято !!!
1392630699_13
3.
Піратське паті.
Для любителів яскравих вражень пропонуємо незабутню вечірку і дископаті. Разом з нашими піратами ви будете шукати скарб, веселитися в конкурсах і незвичайних завданнях. Наприкінці вечірки – посвята в пірати!
 
 pirates
4.
Фея Дінь-Дінь та Пітер Пен подарують казкову подорож.
Пітер -хлопчик, що не спить і хоче назавжди залишитися маленьким.
Дінь-Дінь  робить все, щоб Пітер перестав байдикувати і захотів подорослішати, а допомагають їй у  цьому маленькі герої, які приходять у гості до казкової країни “Лісова казка”.

piter

 

5.
Дитяча вечірка у стилі посіпак урізноманітнить  ваше свято. Ці незвичайні і веселі герої розвеселять гостей будь-якого віку і створять незвичайну ,рухливу пригоду.

 

minon

 6.
Одного разу шестирічна дівчинка Дотті захотіла стати лікарем, як і її мама. Коли вона одягає свій стетоскоп, ляльки і м’які іграшки оживають і вона починає з ними спілкуватися. З невеликою допомогою своїх друзів Док допомагає іграшкам  «відчувати себе краще». Наші маленькі гості допомагають Дотті в лікуванні іграшок. Разом ставимо смішні діагнози і веселимося.

 

plusheva

     
 7.
Знаменитих, спритних і умілих Фіксіків  допомогатор збільшує в розмірах і відправляє на дитяче свято. Упс ! І улюблені дітьми Нулик і Сімка виявляються в оточенні дівчаток і хлопчиків для того, щоб застосувати чарівну формулу фіксісвята! А як же, адже на будь-якому святі всі діти повинні бути веселими та радісними!

fixik_simka fixik_nolik

 

     Для дітей віком від 8-ми до 12-ти років наш центр « Лісова казка» організовує найяскравіший і веселий День народження! Для дітей цього віку пропонуємо захоплюючі програми з конкурсами та дискотекою .